تبلیغات

 

 

مدل دکوراسیون و تزیین اتاق عروس

مدل دکوراسیون و تزیین اتاق عروس

 

مدل دکوراسیون و تزیین اتاق عروس

 

 

برای داشتن زیباترین دکوراسیون, تزیینات و چیدمان اتاق خواب عروس باید نکاتی را رعایت کنید که با مشاهده این مطلب از آن ها مطلع میشوید.

 

دکوراسیون مدرن یعنی زیبایی در عین سادگی با وسایل مد روز, اتاق خواب بخش مهمی از خانه است که باید در آن آرامش داشته باشید به همین دلیل سبک چیدمان آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

اتاق خواب عروس علاوه بر ایجاد احساس راحتی باید مدرن و با تزیینات شیک باشد, نکاتی که برای دکور و چیدمان اتاق عروس ضروری است را در ادامه مشاهده کنید.

 

رنگ اتاق خواب عروس

برای داشتن اتاقی مدرن و سرشار از آرامش باید رنگ آن را متناسب با روحیات عروس و داماد انتخاب شود, یکی از رنگ هایی که همه میپسندند و دکوراتورها پیشنهاد میکنند سفید است که میتواند با صورتی و بنفش به خوبی ست شود.

 

رنگ اتاق خواب عروس

 

 

انتخاب سرویس خواب عروس

انتخاب سرویس خواب چوبی یا فلزی بستگی به سلیقه افراد دارد اما عروس خانم ها معمولا سرویس خواب های چوبی انتخاب میکنند. مدل, رنگ ابعاد سرویس خواب باید متناسب با فضا و دکوراسیون اتاق خواب انتخاب شود که این موضوع در اتاق های کوچک و بزرگ متفاوت است.

 

انتخاب سرویس خواب عروس

 

نورپردازی اتاق خواب عروس

نورپردازی در زیبایی و آرامش اتاق خواب تاثیر شگفت انگیزی دارد که نمیشود آن را نادیده گرفت, نورپردازی های مدرن جزو ارکان اصلی دکوراسیون اتاق خواب هستند که فضای اتاق را رویایی و فوق العاده زیبا میکنند از مدل نورپردازی های زیر میتوانید ایده بگیرید.

 

نورپردازی اتاق خواب عروس

 

 

 

 

 

آخرین بروزرسانی سایت
نرخ ارز ( آپدیت )
نرخ سکه ( آپدیت )
تبلیغات و آگهی