تبلیغات

 

 

فرار دختر ایرانی از دست داعش + تصاویر

فرار دختر ایرانی از دست داعش + تصاویر

 

فرار دختر ایرانی از دست داعش + تصاویر

 

 

فرار دختر ایرانی از دست گروه تروریستی تکفیری داعش انعکاس وسیعی در فضای مجازی داشته است. در ادامه جزئیاتی از فرار دختر ایرانی گروه داعش را میخوانید.

 

 خبر : از دست داعش انعکاسی بزرگ در جهان خبر داشت به نوعی که او را یکی از باهوش ترین ها در میان فریب خوردگان ملحق شده به داعش نامیدند و اراده و شجاعت این دختر ایرانی برای رهایی از دست گروه تروریستی داعش را ستودند.

ترانه شکیل دختر ایرانی که با پسر کوچکش در سال ۲۰۱۴ به سوریه رفته بود به دروغ به خانواده اش گفته بود که او برای گذراندن تعطیلات با پسرش به اسپانیا سفر کرده است اما با انتشار عکس سلفی از خود و پسرش خبر داد که او در شهر رقه در سوریه زندگی می کند و به جای سفر به اسپانیا او از طریق مرز ترکیه به گروه داعش در سوریه پیوسته بود.

 

طبق گزارش دیلی میل:ترانه شکیل ۲۵ ساله دختر ایرانی الاصل ساکن انگلستان به همراه پسر ۱۶ ماهه اش زهیم با فریب خانواده اش به گروه تروریستی داعش ملحق شده بود اما بعد از گذشت مدتی از شرایط و نیات شوم این گروه تروریستی مطلع شد و رفتارهای بسیار بد آنان با زنان را تجربه کرد و تصمیم به فرار گرفت.

ترانه نزدیک به شش ماه پیش در صفحه فیس بوک از خود تصویری با پوشش و آرایش عربی به همراه پیامی منتشر کرد و به طور رسمی پیوستن به گروه داعش را اعلام کرد.

 

ترانه می گوید:در آنجا مانند حیوان با زنان رفتار می شد و زنان حق نداشتند بدون همراهی مرد از منزل خارج شوند. احساس امنیت به هیچ وجه وجود نداشت و صدای بمب و گلوله همواره و از همه طرف شنیده می شد. او همه این مشکلات را تحمل کرد تا زمانی که یکی از فرماندهان داعش او را مجبور کرد که با یکی از مردان ازدواج کند. به گفته ترانه، «اینجا بود که فهمیدم به هر قیمت که شده باید از اینجا خودم و پسرم را نجات دهم.

سرانجام ترانه به هر نحوی که بود توانست با دزدیدن پاسپورت خود و فریب یک راننده تاکسی، خود را به نزدیکی مرز ترکیه برساند. او در نهایت با پیمودن چند کیلومتر پیاده روی در میان بیابان توانست خود را به پلیس ترکیه معرفی کند.

 

تاریخ منتشر شدن این خبر : ۲۸ دی ماه ۱۳۹۳ بوده است.

 

 

 

 

آخرین بروزرسانی سایت
نرخ ارز ( آپدیت )
نرخ سکه ( آپدیت )
تبلیغات و آگهی