تبلیغات

 

 

ساخت قسمت دوم کمدی نان عشق و موتور ۱۰۰۰

ساخت قسمت دوم کمدی نان عشق و موتور ۱۰۰۰

 

ساخت قسمت دوم کمدی نان عشق و موتور 1000

 

 

بهاره رهنما بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبر ساخت قسمت دوم فیلم سینمایی نان عشق و موتور ۱۰۰۰ به روز کرد.

 

شب گذشته مراسم اکران خصوصی فیلم هزارپا و جشن افتتاحیه این فیلم سینمایی به کارگردانی ابوالحسن داوودی با حضور هنرمندان و چهره های کشورمان در برج میلاد برگزار شد.

این فیلم از ۱۳ تیرماه در سینماهای کشور اکران خود را آغاز میکند.

 

نان عشق و موتور ۱۰۰۰

 

بهاره رهنما بازیگر کشورمان که موفق به حضور در این مراسم ویژه نشده بود با انتشار پستی در اینستاگرام از کارگردان سرشناس کشورمان عذرخواهی کرد و خبر تازه ای درباره ساخت قسمت دوم فیلم نان عشق و موتور ۱۰۰۰ داد.

 

قسمت دوم فیلم نان عشق موتور هزار

 

بهاره رهنما با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت : تبریک به ابولحسن داوودی عزیز فیلمساز محبوبم ،متاسفم که نتونستم در این اکران باشکوه تماشاچی این اثر خوب و ارزشمند باشم،امشب اولین شب اجرای نمایشم بود و بلافاصله هم شب کاری در فیلمی به تهیه کنندگی خانم منصوری عزیز(همسر اقای داوودی) خلاصه ما داشتیم در دو جبهه ذوق زن و شوهر موفقی رو میکردیم که سال هاست افتخار دوستی شون رو دارم،از صبح چهارشنبه در همه سینماهای ایران شاهد اکران موفق این فیلم خواهیم بود.

پی نوشت:عزیزانم این نوید رو بهتون بدم که اقای داوودی بعد از پروژه ای که اکنون در دست ساخت دارند، و اماده شدن فیلمنامه نان و عشق دو قسمت دوم کمدی بی نظیر نان و عشق و موتور هزار را خواهند ساخت.

 

بهاره رهنما با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت :تبریک به ابولحسن داوودی عزیز فیلمساز محبوبم ،متاسفم که نتونستم در این اکران باشکوه تماشاچی این اثر خوب و ارزشمند باشم،امشب اولین شب اجرای نمایشم بود و بلافاصله هم شب کاری در فیلمی به تهیه کنندگی خانم منصوری عزیز(همسر اقای داوودی) خلاصه ما داشتیم در دو جبهه ذوق زن و شوهر موفقی رو میکردیم که سال هاست افتخار دوستی شون رو دارم،از صبح چهارشنبه در همه سینماهای ایران شاهد اکران موفق این فیلم خواهیم بود.  پی نوشت:عزیزانم این نوید رو بهتون بدم که اقای داوودی بعد از پروژه ای که اکنون در دست ساخت دارند، و اماده شدن فیلمنامه نان و عشق دو قسمت دوم کمدی بی نظیر نان و عشق و موتور هزار را خواهند ساخت.

 

نان عشق و موتور ۱۰۰۰ فیلمی در ژانر کمدی به کارگردانی و تهیه کنندگی ابوالحسن داوودی و نویسندگی پیمان قاسم خانی و ابوالحسن داوودی ساخته سال ۱۳۸۰ است.

خلاصه داستان فیلم نان عشق و موتور ۱۰۰۰ : باران (بهاره رهنما) که در خانه عموی ثروتمندش یارولی (اکبر عبدی) زندگی می کند، فقط سه روز مهلت دارد تا ازدواج کند وگرنه از ارث محروم می شود.

 

یارولی (اکبر عبدی) عموی باران (بهاره رهنما) که تنها نگهدارنده وی و قیم او نیز به شمار می آید، پس از تعلل باران در مورد ازدواج، او را موظف به تصمیم گیری و انتخاب همسر در مدتی معین می کند.

باران که در مدت تعیین شده موفق به انتخاب همسر نشده است مورد توجه و علاقه برزو جوان تعمیرکار (سروش صحت) قرار می گیرد. یارولی از علاقه برزو نسبت به باران مطلع می شود و با به راه انداختن تعمیرگاهی کوچک در قسمتی از خانه وی را به ازدواج با باران ترغیب می کند. از سوی دیگر آریو شمس (حسام نواب صفوی) با فریب دادن باران و وعده خروج از کشور نظر باران را نسبت به خود جلب کرده و تصمیم به ازدواج با او می گیرد.

باران توسط دو تن از مشتریان برزو بنام های داریوش و ارشک پی به فریبکاری آریو برده و سرانجام با برزو ازدواج می کند .

 

بازیگران فیلم نان عشق و موتور ۱۰۰۰ : اکبر عبدی ، گوهر خیراندیش ، سروش صحت ، بهاره رهنما ، جمشید اسماعیل خانی ، آفرین عبیسی ، حسام نواب صفوی ، امیر جعفری ، ریما رامین فر ، اصغر بیچاره بازیگران فیلم نان عشق موتور ۱۰۰۰ را تشکیل میدهند.

 

 

 

 

آخرین بروزرسانی سایت
نرخ ارز ( آپدیت )
نرخ سکه ( آپدیت )
تبلیغات و آگهی