تبلیغات

 

 

دستگیری سارقان طلافروش یاسوجی

دستگیری سارقان طلافروش یاسوجی

 

دستگیری سارقان طلافروش یاسوجی

 

 

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری ۳ سارق طلافروشی در یاسوج و ۲ مال خر خبر داد.

 

 بلاگ پارسیــــ : رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ۵ نفر در زمینه سرقت از طلافروش یاسوجی دستگیر شدند، گفت:از این تعداد ۳ نفر سارق و ۲ نفر مال خر بودند.

غلام رضا مزارعی اظهار داشت:تاکنون ۳ نفر سارق اصلی و دو نفر مال خر در زمینه سرقت از طلافروش یاسوجی دستگیر شده که هنوز بررسی ها در این زمینه که عوامل بیشتری دخیل بوده یا نه در دست بررسی است.

وی با بیان اینکه سارقان سابقه سرقت در سایر استان های کشور را دارند، عنوان کرد:ورود به موقع دادستانی، تلاش بی وقفه و شبانه روزی ماموران نیروی انتظامی و سربازان گمنام امام زمان در زمینه دستگیری این سارقان ستودنی است.

مزارعی با تاکید بر اینکه سارقان به اشد مجازات در کمترین زمان ممکن می رسند، ابراز کرد:سارقان با لباس مبدل تمام روزنه های امید را بسته بودند و هیچ ردپایی از خود نگذاشته بودند.

 

رئیس دادگستری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در دادگاه کیفری ذره ای تعلل و تاخیر نداریم، افزود:کسانی که در ذهن خود می پرورانند که مرتکب جرم شوند بدانند روز خوش نمی بینند.

بعد از ظهر ۳۰ دی ماه ۹۶ ۳ نفر سارق، یکی از طلافروش های یاسوجی را بعد از کشتن و برداشتن کلید طلافروشی نسبت به سرقت بیش از دوکیلوگرم طلا با پوشش زنانه اقدام کردند و به نوعی هیچ ردپای از خود نگذاشته بودند که با هوشیاری دستگاه قضایی، سربازان گمنام امام زمان و تلاش بی وقفه ماموران انتظامی بعد از نزدیک به ۵ ماه دستگیر شدند.

 

 

 

 

 

آخرین بروزرسانی سایت
نرخ ارز ( آپدیت )
نرخ سکه ( آپدیت )
تبلیغات و آگهی