تبلیغات

 

 

دستگیری باند کلاهبرداری پیامکی در شهریار

دستگیری باند کلاهبرداری پیامکی در شهریار

 

دستگیری باند کلاهبرداری پیامکی

 

 

۳ نفر که با همدستی یکدیگر اقدام به کلاهبرداری از طریق پیامک در شهریار میکردند دستگیر شدند.

 

 بلاگ پارسیــ : فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری ۳ نفر که از طریق پیامک مبادرت به کلاهبرداری در شهرستان شهریار می کردند، خبر داد.

سردار محسن خانچرلی، گفت:در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی ناشناس مبلغ ۲۰ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال را از حساب او سرقت کرده است، بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی افزود:در بررسی های اولیه مشخص شد، فردی با ارسال پیامک مبنی بر برنده شدن در سفر عتبات عالیات، افراد را به پای دستگاه عابربانک کشانده و با اجرای ترفند های خاص اقدام به انتقال مبلغ به حساب خود می کرده است.

سردار خانچرلی تصریح کرد:با به کارگیری روش های فنی و شگرد های خاص پلیسی، متهم شناسایی و معلوم شد وی با همکاری ۲ تن دیگر با همین روش از چندین شهروند دیگر کلاهبرداری کرده است.

وی ادامه داد:ماموران پس از هماهنگی قضائی به مخفیگاه متهم اعزام و در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر و به پلیس فتا انتقال دادند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت:متهم در بازجویی های تخصصی، جرم خود را قبول داشته و در ادامه به چندین فقره سرقت با همدستی دو نفر دیگر اعتراف کرد که با اقدامات تخصصی پلیس هر دو متهم دستگیر و به پلیس فتا منتقل شدند.

وی تصریح کرد:در بازرسی از متهمان ۷ عدد سیم کارت، ۶۵ کارت عابر بانک مربوط به متهمان و ۸۶ کارت عابر بانک متعلق به مال باختگان کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی افزود:متهمان در بازجویی های فنی در مواجهه با ادله جرم به ناچار لب به اعتراف گشوده و به یک میلیارد و ۸۷۳ میلیون ریال کلاهبرداری پیامکی از شهروندان اعتراف کردند که پس از تشکیل پرونده، تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران در پایان به عموم شهروندان توصیه کرد:به راحتی به افراد غیر، اعتماد نکنند و کارت عابر بانک خود را برای انجام عملیات های بانکی در اختیار افراد ناشناس قرار ندهند تا از این طریق مانع سوء استفاده سارقان و مجرمان شوند.

 

 

 

آخرین بروزرسانی سایت
نرخ ارز ( آپدیت )
نرخ سکه ( آپدیت )
تبلیغات و آگهی