تبلیغات

 

 

اعلام زمان توزیع کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۷

اعلام زمان توزیع کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۷

 

اعلام زمان توزیع کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97

 

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از زمان توزیع کارت ورود به جلسه کنکور سراسری سال ۱۳۹۷ خبر داد.

 

 بلاگ پارسیــ : مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت:توزیع کارت ورود به جلسه آزمون سراسری از فردا یکشنبه ۳ تیرماه شروع و تا پایان روز چهارشنبه ۶ تیرماه ادامه دارد.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به داوطلبانی که به هر علت برای درج اطلاعات شرکت در آزمون سراسری ۹۷ با مشکل روبرو شده اند گفت : در مجموع یک میلیون و ۲۱۶ هزار ۵۶۰ کارت شرکت در آزمون صادر شده است.

از آنجایی که هر داوطلب برای شرکت در هر گروه آزمایشی انتخابی پرینت کارت شرکت در آزمون مربوط را باید به همراه داشته باشد لذا برخی داوطلبان دو یا سه کارت شرکت در آزمون دارند. از این تعداد کارت صادره، ۷۳۵ هزار ۵۴۴ کارت برای خانم ها و ۴۸۱ هزار ۱۶ کارت برای آقایان صادر شده است.

وی افزود : داوطلبان با مراجعه به سایت سنجش آموزش کشور و با وارد کردن شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام که عددی است ۱۲ رقمی است به همراه شماره شناسنامه یا وارد کردن شماره پرونده و کد پیگیری که عددی ۱۶ رقمی است به همراه نام و نام خانوادگی و کد ملی و سریال شناسنامه می توانند یک نسخه پرینت از برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون را تهیه کنند.

توکلی گفت : داوطلبانی که به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعاتی که در فوق ذکر شد مثل نداشتن شماره پرونده و کد پیگیری مورد نیاز موفق به دریافت کارت نمی شوند، باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند تا از آن طریق بر اساس برنامه ای که مشخص شده داوطلب برای دریافت شماره پرونده و کدپیگیری راهنمایی شود.

 

 

 

 

 

 

آخرین بروزرسانی سایت
نرخ ارز ( آپدیت )
نرخ سکه ( آپدیت )
تبلیغات و آگهی